Sihrin kapalı kapıları aralanıyor....

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Animagus Alımları

YazarMesaj
Violet C. Melix D'Owen
Hogwarts Müdüresi/ Mitoloji Profesörü/ Ollivanders Asa Dükkanı SahibiHogwarts Müdüresi/ Mitoloji Profesörü/ Ollivanders Asa Dükkanı Sahibi

Rp sevgilisi : Henüz yok!
En belirgin özelliği : Komik
Asa : Sessizliğin Çığlıkları
Özel yeteneği : Görücü

MesajKonu: Animagus Alımları   Salı Ağus. 12, 2008 9:32 pm

Ad:
Soyad:
örnek rp:
Dönüşme istediğiniz hayvan:

Doldurup yollayın. Beş kişi alınacaktır.

~Öyle derin ki gözlerin içmeye eğildim de
Bütün güneşleri pırıl pırıl orada gördüm
orada bütün ümitsizlikleri bekleyen ölüm
Öyle derin ki her şeyi unuttum içlerinde
~
Kullanıcı profilini gör
Clarie Lucy DoUrden
S.Y.B. Profesörü
S.Y.B. Profesörü

Rp sevgilisi : y0k
En belirgin özelliği : Sabırsız
Asa : Gölgelerin Parıltısı
Özel yeteneği : Animagus

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Salı Ağus. 12, 2008 10:41 pm

Ad: Clarie Lucy

Soyad: DoUrden

Örnek Rp:

Dolunayı biraz geçen ama ayın hala büyüleyici göründüğü gecelerden biriydi.Gölden deniz halkının melodileri geliyordu.Havada bu melodiye eşlik eden hafif bir rüzgar vardı.Rüzgar,insana serinlemekten çok gıdıklanmaya yakın bir his veriyordu.Bir yedinci sınıf öğrencisi yavaş ve sessiz adımlarla göl kenarına doğru geliyordu.İki yıldır her şeyden fazla önem verdiği araştırmalarının gerçekten işe yarayıp yaramadığını test edecekti.Eğer işe yaramazsa,bir daha bu işe cesaret edip edemeyeceği konusunda hiçbir fikri yoktu.Ancak geçen hafta bulabilmişti animagus olmanın yolunu.Kenara atılmış,toz içinde kalmış ve hiç farkedilmeyecek bir kitaptı o devasa kütüphanede.Kız da zaten denemediği tek kitap bu olduğu için çaresizlikle göz atmıştı.Ve işte oradaydı.İnanılmazdı ama bu eski püskü kitap iki yıldır aradığı o değerli bilgileri barındırıyordu.Gerekli olan bilgileri temiz bir parşömene çekti.Ve hergün ödevleri biter bitmez defalarca okudu.Arkadaşları da onda olan bu garipliğin farkına varmışlardı ama bir şey söylemiyorlardı.O günden bu yana üç hafta geçmişti ve işte göl kenarında ilk gerçek dönüşüm denemesini yapacaktı.Daha önce de denemişti elbette ama hiç bu seferki kadar umutlu hissetmemişti kendini." Acaba yapabilecek miyim ?" diye geçirdi içinden ve sonra elini bir şey kovarmışcasına salladı.Şu anda içinde acaba geçen hiç bir şeye ihtiyacı yoktu.

Parşömendekiler gözünün önünde canlanıyordu.Tüm dikkatini yoğunlaştırdı.Tek yapması gereken hissetmekti bunu biliyordu.Tekrar gözünün önüne getirdi.Yapabilirdi,tamam belki çok kolay değildi ama o başarabilirdi.Derin bir nefes aldı ve hissediyordu.Dönüştüğünü hissedebiliyordu.Çok garip bir duyguydu bu.Ne iyi ne kötü.Ama zafer sarhoşluğu vardı içinde.Göle iyice yaklaştı.Bütün asaletiyle bir pegasus yansıması görülüyordu.Şaşırtıcı değildi bu.Patronusundan dolayı animagusunun da ne olacağını biliyordu.Sevinçle gezmek,koşmak hatta uçmak istedi ama sabaha karşı nöbeti yaklaşıyordu.Gitmekten başka çaresi yoktu ne yazıkki.Normal formuna döndüğünde kendini garip hissetti.Bir an için bile olsa o kadar benimsemişti ki pegasus olabilmeyi.Hafif hayal kırıklığıyla ama bu sefer hızlı adımlar eşliğinde Hogwarts'a doğru yöneldi.Ağacın arkasından onu izleyen kişi de yukarı doğru çekildiğini hissetti.Clarie,düşünselinden çıktığında yüzünde tebessümün iziyle
aşağıya indi.

Dönüşmek İstediğiniz Hayvan: Pegasus (Kanatlı At)

Hogwarts Müdüresi/ Mitoloji Profesörü/ Ollivanders Asa Dükkanı SahibiHogwarts Müdüresi/ Mitoloji Profesörü/ Ollivanders Asa Dükkanı Sahibi

Rp sevgilisi : Henüz yok!
En belirgin özelliği : Komik
Asa : Sessizliğin Çığlıkları
Özel yeteneği : Görücü

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Salı Ağus. 12, 2008 11:17 pm

Tamam alındın.

~Öyle derin ki gözlerin içmeye eğildim de
Bütün güneşleri pırıl pırıl orada gördüm
orada bütün ümitsizlikleri bekleyen ölüm
Öyle derin ki her şeyi unuttum içlerinde
~
Kullanıcı profilini gör